Hakkımızda

BİZ KİMİZ

MS-CAR ailesi olarak “ailemizin binmediği araçları satmıyoruz” Vizyonuyla 2004 yılından bu yana sizlerleyiz

“Otomobilciliğin Tanımını Değiştiriyoruz…”
Engin tecrübemizle, Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla, güler yüzlü ve güvene dayalı hizmetlerimizle otomobilciliğin tanımını yeniden yazıyoruz…
“Zengin Araç Portföyü…”
Sizleri MS CAR ailesi olarak siz değerli paydaşlarımıza zengin araç portföyümüzle hizmet vermeyi ilke edinen bir anlayışla kucaklıyoruz…
“VOLVO Bizden Sorulur…”
Zengin araç portföyümüzün özünü, gerçek İsveç çeliğinden imal edilen dünyanın en sağlam otomobilleri arasında başı çeken özellikle 2000-2010 arası üretilen VOLVO marka otomobilleri konusunda engin bilgi ve tecrübeye sahip uzman satış kadromuz, alanında uzman tedarikçilerimiz ve servis paydaşlarımız ile VOLVO marka otomobillerin satış sonrası destek hizmetleri ile her zaman yanınızdayız.
“Karakterli kişilikli arabalar, SUV’lar ve Arazi Taşıtları…”
İnfiniti fx, qx serileri, Nissan pathfinder, terrano, xtrail, gibi kişilik sahibi ve gücünü hem asfaltta hem arazide kanıtlamış araçlarımızla sadece görüntü olarak değil, motor, şase ve elektronik sağlamlığa dayalı karakterli ve kişilikli araçların satışı ve satış sonrası desteğini veriyoruz.
“Alım satım hizmetleri hiç bu kadar kolay olmamıştı…”
Kazanılan 1 müşteri 1 müşteri getirir, kaybedilen 1müşteri 10 müşteri götürür düsturu ve bilinciyle, birebir veya vekaletle alım-satım, plaka, ruhsat, haciz kaldırma gibi zaman alıcı işlemleri, işinde uzman çözüm ortaklarımız paralelinde, siz çayımızı içerken sizin yerinize biz yapıyoruz.
“Aracımızı satın aldınız ya sonra…”
Sizi duyar gibiyiz. Sattığımız araçlara belirlediğimiz kriterler içinde sattığımız fiyattan geri alma garantisi, alanında uzman çözüm ortaklarımızla satış sonrası tamir bakım ve parça desteği veriyoruz.
“Aracımızı değiştirmek istiyoruz ama bütçemiz sınırlı ne yapabiliriz…”
Satışa sunduğumuz araçlarda aracınız ne olursa olsun piyasa fiyatlarıyla takas imkânı sunmaktayız.

MSCAR’a bir kere gelin, sonra zaten hep geleceksiniz…

MEDYA GALERİ

MS - CAR AYRICALIKLARI

Arabanızın değeri nedir? Takas aracınız için mutlak en iyi değeri alın. Bütün evrakları bile idare ediyoruz. Randevunuzu bugün planlayın!

Araçlarımız tüm talepler tamamlandıktan sonra tescilli olarak teslim edilir. Arabanızı nerede olursanız olun teslim edeceğiz.

Satışa sunduğumuz araçlarda aracınız ne olursa olsun piyasa fiyatlarıyla takas imkânı sunmaktayız.